اولویت های هیأت مدیره جدید خانه سینما، کدشناسه کارگردانان صادرشد

به گزارش مجله نماشو، محمدعلی نجفی رییس جدید هیات مدیره خانه سینما ضمن اشاره به اولویت های این هیأت در دوره جدید، درباره ابهامات مطرح شده پیرامون صدور کد شناسه ملی برای کانون کارگردانان، توضیحاتی ارائه کرد.

اولویت های هیأت مدیره جدید خانه سینما، کدشناسه کارگردانان صادرشد

جهت دریافت خدمات پتینه کاری چیست با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

به گزارش گروه فرهنگی خبرنگاران، محمدعلی نجفی رئیس جدید هیأت مدیره خانه سینما درباره اولویت های کاری هیأت مدیره دوره پانزدهم این نهاد صنفی شرح داد: یک لیست از فعالیت های نیمه کاره هیأت مدیره خانه سینما در دوره چهاردهم آماده شده است که در جلسه روز سه شنبه 18 شهریور توسط هیأت مدیره جدید، مورد آنالیز قرار خواهد گرفت و براساس آن اولویت بندی فعالیت ها و برنامه ها تعیین می گردد.

وی همچنین شرح داد: البته پانزدهمین هیأت مدیره خانه سینما برنامه های تازه ای نیز دارد که با بحث و مصاحبه به نتیجه نهایی می رسد و برای اجرایی شدن آن اقدام می کنیم. البته فعالیت های هیأت مدیره قبلی به اندازه ای اهمیت دارد که بخواهیم همان ها را پیگیری و آنالیز کنیم.

نجفی در پاسخ به این پرسش که انتخاب مدیرعامل جدید خانه سینما چه زمانی انجام می گردد، گفت: این مساله نیز در مرحله بحث و مصاحبه است و در جلسات بعد درباره آن اطلاع رسانی می گردد.

وی تاکید نمود که از این به بعد اخبار و اطلاعات خانه سینما توسط علی قائم مقامی سخنگوی این دوره از هیأت مدیره خانه سینما در اختیار رسانه ها قرار می گیرد.

محمدعلی نجفی که نماینده کانون کارگردانان در انتخابات دوره پانزدهم هیأت مدیره این نهاد صنفی بود، درباره ابهامات مطرح شده پیرامون دریافت کد شناسه ملی برای کانون کارگردانان سینمای ایران و بعضی برآورد ها مبنی بر غیرقانونی بودن حضور این صنف در انتخابات تأکید کرد: کد شناسه موردنظر برای کانون کارگردانان پیش از این صادر شده بود، اما به دلیل مشکل اینترنتی این کد در موعد مقرر به دست ما نرسیده بود.

این کارگردان تاکید نمود: کد شناسه ملی کانون کارگردانان در حال حاضر دریافت شده و این کد را به وزارت ارشاد و هیأت مدیره قبلی خانه سینما ارائه نموده ایم. مطمئن باشید اگر این کد اعلام نمی شد، اولین جلسه هیأت مدیره خانه سینما نیز برگزار نمی شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 4 تیر 1401 بروزرسانی: 4 تیر 1401 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 3590

به "اولویت های هیأت مدیره جدید خانه سینما، کدشناسه کارگردانان صادرشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اولویت های هیأت مدیره جدید خانه سینما، کدشناسه کارگردانان صادرشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید