ایزدیار: سخت تمرین می کنم تا مسافر توکیو شوم

به گزارش مجله نماشو، پرمدال ترین شناگر ایران در بازیهای پاراآسیایی جاکارتا گفت: هر چند هنوز شرایط شناگر اعزامی به پارالمپیک توکیو تعیین نیست، اما سخت تمرین می کنم تا برای سومین بار مسافر توکیو شوم.

ایزدیار: سخت تمرین می کنم تا مسافر توکیو شوم

شاهین ایزدیار در گفت وگو با خبرنگاران، اظهار کرد: با توجه به این که به جز من 2 شناگر دیگر نیز سهمیه ورودی پارالمپیک توکیو را کسب کردند، هنوز شرایط هیچ کسی برای حضور در پارالمپیک معین نیست، اما تمریناتم را به طور مداوم و فشرده در مشهد پیگیری می کنم تا برای سومین بار راهی توکیو شوم.

وی در پاسخ به این پرسش که نسبت به مسابقات جهانی لندن چقدر با افت یا افزایش رکورد روبرو بودید، گفت: در حال حاضر هفته ای 12 جلسه تمرین دارم و از نظر رکوردی شرایط راضی کننده ای دارم. البته برای من فرقی نمی کند که چه زمانی شرایط شناگر اعزامی به پارالمپیک توکیو معین می گردد، سعی می کنم شبانه روز تمرین کنم تا بهترین عملکرد را در مسابقات انتخابی داشته باشم.

قهرمان بازیهای پاراآسیایی جاکارتا در پاسخ به این پرسش که در صورت حضور در پارالمپیک توکیو در کدام ماده شنا خواهید کرد، گفت: بیشترین تمرکز من در صد متر قورباغه است، البته در 50 متر آزاد نیز تمرینات فشرده ای دارم، اما تلاشم بر این است که در صورت کسب مجوز بازیهای پارالمپیک توکیو همانند دو دوره قبل در قورباغه شرکت کنم.

ایزدیار همچنین پیرامون این پرسش که در جهانی لندن هدف گذاری شما کسب مدال بود اما این امر محقق نشد و تنها پیروز به کسب سهمیه ورودی پارالمپیک توکیو شدید، الان شرایط را چگونه ارزیابی می کنید، اظهار کرد: یک ورزشکار همواره در اوج خود نیست و شاید در یک مسابقه بهترین نتیجه را کسب کند و در تورنمنت دیگر با افت رکورد روبرو گردد. البته در لندن نیز با وجود این که سخت تمرین نموده بودم و امید به کسب مدال داشتم، متاسفانه این پیروزیت حاصل نشد.

وی ادامه داد: بعد از جهانی لندن نیز سخت تمرین می کنم تا با حضور پیروز در انتخابی و کسب مجوز برای حضور در پارالمپیک، برای اولین بار بر روی سکو قرار بگیرم. به هر صورت در حال آماده سازی خود برای شرکت در انتخابی هستم و شرایطم نسبت به لندن از نظر رکوردی راضی کننده است.

مدال آور بازیهای پاراآسیایی جاکارتا در سرانجام پیرامون این پرسش که آیا از نظر امکانات با مشکل خاصی روبرو هستید یا خیر؟ گفت: هیچ مسئله ای از نظر امکانات و تجهیزات ندارم و با برخوردار بودن از متخصصان تغذیه، بدنسازی و روانشناس در حال آماده سازی خود برای کسب بهترین نتیجه در رقابتهای انتخابی پارالمپیک هستم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 4 تیر 1401 بروزرسانی: 4 تیر 1401 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 4094

به "ایزدیار: سخت تمرین می کنم تا مسافر توکیو شوم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایزدیار: سخت تمرین می کنم تا مسافر توکیو شوم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید