بارش برف و باران در جاده های 5 استان ، ترافیک جاده ها افزایش یافت

به گزارش مجله نماشو، مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور از بارش برف و باران در بعضی از محورهای استان های کردستان، آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی و اردبیل و بارش باران در بعضی از محورهای استان کرمانشاه اطلاع داد.

بارش برف و باران در جاده های 5 استان ، ترافیک جاده ها افزایش یافت

به گزارش خبرنگاران، ایمان محرابی نیا در مصاحبه با فارس در تشریح آخرین شرایط ترافیکی جاده های کشور ، اعلام کرد: بر اساس اطلاعات دوربین های نظارت تصویری و بیش از 2250 دستگاه سامانه ترددشمار برخط، در حال حاضر اغلب جاده های کشور باز است و تردد در آن ها به روال عادی جریان دارد.

ثبت بیشترین تردد بین شهری در راستا آزادراهی بین تهران و کرج

مسوول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور توضیح داد: در شبانه روز گذشته بیشترین تردد جاده ای در آزادراه کرج-تهران با 117 هزار و 12 تردد، آزادراه تهران-کرج با 101 هزار و 774 تردد و آزادراه قزوین-کرج با 93 هزار و 627 تردد ثبت شد.

ترافیک جاده ها افزایش یافت

وی گفت: کل تردد ثبت شده در شبانه روز گذشته در جاده ها بر اساس رصد آخرین اطلاعات حاصل از 2308 دستگاه ترددشمار فعال در محورهای برون شهری، نسبت به روز قبل 8 درصد افزایش تردد نشان می دهد، در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها 18.1 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 17 تا 18 و کمترین تردد بین ساعات 3 تا 4 صبح ثبت شد.

انسداد محور خرم آباد-پلدختر و و جاده پونل - خلخال

محرابی نیا یادآور شد: در حال حاضر محور فرعی سی سخت-پادنا در استان کهگیلویه و بویراحمد، جاده شهداد-نهبندان، محور وازک-بلده در مازندران، محور سروآباد-پاوه و جاده رامیان-اولنگ-شاهرود به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور اعلام کرد: همچنین در حال حاضر محور فرعی شمشک-دیزین، جاده قزوین - همدان در کیلومتر 110، محور گنج نامه-تویسرکان، محور خرم آباد-پلدختر و جاده پونل - خلخال، به دلیل نبود ایمنی مسدود است.

وی گفت: محور پدافند جنوب غرب - امیدیه در استان خوزستان نیز تا اطلاع بعدی به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

ترافیک سنگین در آزادراه های کرج-قزوین و قزوین-کرج و ساوه-تهران

محرابی نیا بیان داشت: در حال حاضر شاهد تردد روان در محورهای کندوان، هراز و فیروزکوه، آزادراه تهران-شمال و آزادراه قزوین-رشت در راستا رفت و برگشت هستیم.

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور با اشاره به بروز ترافیک سنگین در آزادراه کرج - قزوین حدفاصل مهرویلا تا پلیس راه مهرشهر، گفت: در حال حاضر شاهد ترافیک سنگین در آزادراه قزوین - کرج حدفاصل استاندارد تا پل فردیس و ترافیک سنگین در آزادراه ساوه - تهران محدوده نسیم شهر هستیم.

برف و باران در جاده های 5 استان

وی با اشاره به اینکه در محورهای تهران-شمال بارش و مداخلات جوی خاصی نداریم، از بارش برف و باران در بعضی از محورهای استان های کردستان، آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی و اردبیل و بارش باران در بعضی از محورهای استان کرمانشاه اطلاع داد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 10 بهمن 1399 بروزرسانی: 10 بهمن 1399 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 1470

به "بارش برف و باران در جاده های 5 استان ، ترافیک جاده ها افزایش یافت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بارش برف و باران در جاده های 5 استان ، ترافیک جاده ها افزایش یافت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید