بازیگر مصری شوهرش را کشت!

به گزارش مجله نماشو، عبیر بیبرس به مدت چهار روز بازداشت بود و اکنون پس از مشاهده شواهد جدیدی که ممکن است اعدام این بازیگر را در پی داشته باشد، حکم بازداشت این بازیگر دو هفته دیگر تمدید شده است.

بازیگر مصری شوهرش را کشت!

عبیر بیبرس ـ بازیگر مصری ـ به اتهام قتل شوهرش مورد بازپرسی قرار گرفته است.

به گزارش ایسنا، عبیر بیبرس ـ بازیگر مصری ـ پس از درگیری با شوهرش و سیلی که شوهر به دلیلی نامعلوم به او زد، تکه ای شیشه را در سینه او فرو نموده و او را به قتل رساند.

تحقیقات پلیس مصر درباره این قتل ادامه دارد. شواهد حاکی از آن است که این بازیگر پس از اینکه از سمت شوهرش مورد ضرب و شتم قرار گرفته، با تکه ای شیشه او را به قتل رسانده است.

عبیر بیبرس به مدت چهار روز بازداشت بود و اکنون پس از مشاهده شواهد جدیدی که ممکن است اعدام این بازیگر را در پی داشته باشد، حکم بازداشت این بازیگر دو هفته دیگر تمدید شده است.

به گفته وکلای این بازیگر اگر ثابت گردد که قتل عمدی بوده و در جهت دفاع از خود نبوده است، حکم اعدام در انتظار این بازیگر مصری خواهد بود.

المیادین در ادامه نوشته است: تحقیقات هنوز کامل نشده و علت درگیری این زوج و جزییات اتفاقاتی که در شب حادثه به وقوع پیوسته هنوز نامعلوم است.

عبیر بیبرس در مدت شش سال فعالیت هنری خود در چند پروژه تلویزیونی و سینمایی حضور داشته، اما حضور او مستمر نبوده است. او معمولا نقش هایی با شخصیت آرام را ایفا نموده است.

منبع: عصر ایران
انتشار: 4 تیر 1401 بروزرسانی: 4 تیر 1401 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 3615

به "بازیگر مصری شوهرش را کشت!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازیگر مصری شوهرش را کشت!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید