ترامپ: بیایید از شر این قاضی های لعنتی خلاص شویم

به گزارش مجله نماشو، یک مقام دولتی ناشناس آمریکا که سال گذشته میلادی یادداشتی در انتقاد از ترامپ در روزنامه نیویورک تایمز منتشر کرد، در کتابی تازه ادعا کرده که ترامپ بارها پیشنهاد خلاص شدن از شر قضات را مطرح کرده است.

ترامپ: بیایید از شر این قاضی های لعنتی خلاص شویم

گزارش شده که این نویسنده ناشناس اظهار کرده دونالد ترامپ، رییس جمهور آمریکا بیش از یک بار پیشنهاد داده که از شر قاضی ها خلاص شویم و گفته، بسیاری از سیاست هایش در برزخی حقوقی گرفتار شده اند.

به گزارش پایگاه خبری هیل، این نویسنده ناشناس نوشته است: ترامپ یک روز صبح گفت می توانیم از قاضی ها خلاص شویم؟ بیایید از شر این قاضی های لعنتی خلاص شویم. واقعا نباید هیچ کدام از آن ها وجود داشته باشند.

این مقام ناشناس در گزیده ای از این کتاب که از سوی پایگاه خبری آکسیوس منتشر شده، آورده است: او پا را فراتر گذاشت و از تیم حقوقی اش خواست پیش نویس لایحه ای را برای کاهش شمار قاضی های فدرال تنظیم کنند و به کنگره بفرستند.

به گفته این مقام ناشناس، کارکنان ترامپ این خواسته او را نادیده گرفتند.

کاخ سفید در بیانیه ای خطاب به پایگاه آکسیوس اظهار کرد: بزدلی که این کاب را نوشته، نام خود را روی آن درج نکرده زیرا این چیزی جز دروغ نیست. نویسندگان واقعی با سوژه خود ارتباط برقرار می کنند تا مسائل را حقیقت یابی کنند اما این فرد خود را پنهان کرده که اساسی ترین بخش یک نویسنده واقعی بودن را غیرممکن می کند.

این نویسنده ناشناس در یادداشتی که در سپتامبر 2018 نوشته بود، به اقدام هماهنگ کارکنان دفتر ریاست جمهوری برای خنثی کردن بدترین غرایض ترامپ پرداخته بود.

قرار است کتاب او با عنوان یک اخطار طی روزهای آینده منتشر شود.،ایسنا

بیشتر بخوانید،انتشار جزئیاتی از گفت وگوی تلفنی ترامپ و زلنسکی

09:21 ::

1398،7،4

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 14 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 683

به "ترامپ: بیایید از شر این قاضی های لعنتی خلاص شویم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ: بیایید از شر این قاضی های لعنتی خلاص شویم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید