مشخص تکلیف تمامی متقاضیان اقدام ملی مسکن تا سرانجام آذر، هشدار حذف برای کسانی که آورده اولیه را واریز نکردند

به گزارش مجله نماشو، خبرنگاران : مدیرکل راه وشهرسازی استان تهران گفت: طبق دستور وزیر راه، متقاضیان مسکن ملی باید تا انتها آذر معین تکلیف شوند.

مشخص تکلیف تمامی متقاضیان اقدام ملی مسکن تا سرانجام آذر، هشدار حذف برای کسانی که آورده اولیه را واریز نکردند

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرنگاران، محبت خواه، مدیر کل راه و شهرسازی استان تهران ، با بیان اینکه طبق دستور وزیر راه وشهرسازی مشخص تکلیف متقاضیانی که پیامک برای آنها ارسال شده است، باید تا 30 آذر ماه به اتمام برسد، اضافه کرد: تا به امروز بیش از 39 هزار نفر متقاضی اقدام ملی مسکن توسط اداره کل راه و شهرسازی استان تهران و بنیاد مسکن استان ثبت نام نموده اند.

متقاضیان مسکن ملی آورده خود را پرداخت ننمایند، حذف می شوند

مدیر کل راه وشهرسازی استان تهران با بیان اینکه از تمام متقاضیان تقاضا داریم، متعاقب پیامک های ارسالی توسط وزارت راه و شهرسازی و بخشنامه های مصوب، برای جلوگیری از حذف در سامانه اقدام ملی تا قبل از 30 آذرماه نسبت به واریز وجه اقدام نمایند چرا که در غیر این صورت مشمول حذف خواهند شد، توضیح داد: برداشت وجه از حساب متقاضیانی که واریز وجه را انجام داده اند مطابق بخشنامه معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی با تایید و مجوز بانک مسکن خواهد بود.

این مقام مسئول اضافه کرد: نکته مهم این است که طرح اقدام ملی مسکن یک طرح همه جانبه و با اتکا به آورده دولت و متقاضیان است و در صورت عدم واریز وجه توسط متقاضیان سرعت پروژه مطابق با برنامه های زمان بندی شده پیش نخواهد رفت.

او با اشاره به اینکه طرح اقدام ملی مسکن یکی از بزرگترین پروژه های مسکنی کشور به شمار می رود که با همکاری خود متقاضیان و پرداخت به موقع آورده های آنها به اتمام می رسد، اضافه کرد: پیشرفت پروژه های طرح اقدام ملی مسکن متناسب با همکاری مردم، سازندگان و پیمانکاران است بنابراین از متقاضیان درخواست می گردد هرچه سریعتر نسبت به تکمیل آورده خود اقدام نمایند.

محبت خواه ادامه داد: 4 هزار و 695 نفر حائز شرایط اولیه بوده اند که از این میزان 2 هزار و 280 نفر تایید نهایی شده اند و یک هزار و 327 نفر واریز وجه داشته اند.

مدیر کل راه وشهرسازی استان تهران با بیان اینکه آغاز و پیشرفت طرح اقدام ملی مسکن در گرو واریز وجه توسط ثبت نام نمایندگان است، اعلام کرد: بخشی از اجرای پروژه طرح اقدام ملی مسکن تامین زمین و ارائه تسهیلات است که نقش بسیار موثری در پیشبرد پروژه دارد که اجرای آن بر عهده وزارت راه است و بخشی از اتمام پروژه هم در گرو واریز وجه توسط متقاضیان است.

محبت خواه در انتها تاکید نمود: فرآیند برداشت از آورده متقاضیان مطابق بخشنامه وزارت راه وشهرسازی با تایید درخواست و صدور مجوز پرداخت به وسیله بانک مسکن برای متقاضیان اقدام ملی خواهد بود.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 4 دی 1399 بروزرسانی: 4 دی 1399 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 1406

به "مشخص تکلیف تمامی متقاضیان اقدام ملی مسکن تا سرانجام آذر، هشدار حذف برای کسانی که آورده اولیه را واریز نکردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مشخص تکلیف تمامی متقاضیان اقدام ملی مسکن تا سرانجام آذر، هشدار حذف برای کسانی که آورده اولیه را واریز نکردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید