جنجال در کمپین انتخاباتی جمهوریخواهان ایالات متحده ، آیا نامزد دموکرات فرمانداری جورجیا یک متقلب حرفه ای است؟

به گزارش مجله نماشو، نماینده حزب جمهوریخواه برای اخذ کرسی فرمانداری ایالت جورجیا، رقیب دموکرات خود را به کوشش برای هک سیستم های اخذ رای متهم کرد.

جنجال در کمپین انتخاباتی جمهوریخواهان ایالات متحده ، آیا نامزد دموکرات فرمانداری جورجیا یک متقلب حرفه ای است؟

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، نماینده حزب جمهوری خواه جورجیا؛ برایان کمپ معتقد است رقیب دموکراتش؛ استیسی ابرامز از مدتی پیش از کارزار انتخاباتی این دو برای دست بردن در جریان انتخابات فرمانداری کوشش نموده است. این اتهامی سنگین محسوب می گردد.

به طور دقیق نماینده حزب جمهوری خواه اعلام نموده که رقیبش کوشش هایی ناموفق برای دست بردن در سیستم ثبت نام رای دهندگان انجام داده است.

نکته جالب در مورد این اتهام زنی شباهتش به اتهاماتی است که معمولا از سوی دونالد ترامپ رئیس جمهور ایالات متحده بر علیه دیگران مطرح می گردد. چرا که در این اتهام نیز، هیچ خبری از مدارک و شواهد رسمی وجود ندارد و اتهام بدون ارائه مدرک معتبر مطرح شده است. این حرکت تنها دو روز پیش از روز انتخابات و رقابت تنگاتنگ بین ب بین کمپ و آبرامز مطرح می گردد.

کمپ در بخشی از بیانیه خود گفت: در حالیکه ما نمی توانیم درمورد جزئیات تحقیق در حال اجرا خود اظهار نظر کنیم، می توانم تأیید کنم که حزب دموکرات جرجیا برای جرایم احتمالی سایبری مورد تحقیق قرار گرفته است. افزون بر این ما می توانیم تایید کنیم که مجرمان به هیچ نوع مدارک و اسناد مهمی دسترسی پیدا ننموده اند.

این اعلامیه در میان تمرکز شدید رسانه ها و کارشناسان در خصوص امنیت سایبری در انتخابات مطرح می گردد. دو سال پیش، هکرها کوشش هایی گسترده برای شکستن رمزهای پایگاه های ثبت نام رای دهندگان و زیرساخت های انتخاباتی دیگر انجام دادند. این کوشش ها حداقل 21 ایالت را طی رقابت بین دونالد ترامپ و هیلاری کلینتون شامل می شد. هکرها حتی موفق به نفوذ به ایمیل های حزب دموکرات و ایمیل های خصوصی اعضای کمپین کلینتون شدند.

تا این لحظه کمپین انتخاباتی خانم آدامز به اتهامتی که از سوی کاندیدای رقیب مطرح شده است پاسخی نداده، باید دید این اتهامات پایه و اساسی دارند یا خیر.

منبع: انتخاب
انتشار: 4 تیر 1401 بروزرسانی: 4 تیر 1401 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 2845

به "جنجال در کمپین انتخاباتی جمهوریخواهان ایالات متحده ، آیا نامزد دموکرات فرمانداری جورجیا یک متقلب حرفه ای است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جنجال در کمپین انتخاباتی جمهوریخواهان ایالات متحده ، آیا نامزد دموکرات فرمانداری جورجیا یک متقلب حرفه ای است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید