خبرنگاران مفسر سیاسی تلویزیون آمریکا : ایالات متحده به چین باخت

به گزارش مجله نماشو، تهران- خبرنگاران- بیل ماهر مفسر سیاسی تلویزیون آمریکا روز شنبه گفت: ایالات متحده در نبرد برای قرن 21 به چین باخته است.

خبرنگاران مفسر سیاسی تلویزیون آمریکا : ایالات متحده به چین باخت

با ما همراه باشید و با تورهای چین از شگفت انگیزترین کشور دنیا دیدن کنید بر روی دیوار چین سلفی بگیرید، از قصر ممنوعه دیدن کنید و در خیابان شانگهای پیشرفته ترین آسیا قدم بزنید.

به گزارش خبرنگاران، ماهر مجری ارشد و سر ویراستار شبانگاهی برنامهٔ تلویزیونی پخش زنده با بیل ماهر در برنامه روز شنبه خود گفت: در حالیک ه آمریکا سرگرم جنگ های فرهنگی بود چین توانست در سطح جهانی نفوذ و تسلط بیشتری کسب کند.

ماهر در ادامه اضافه نمود: ما از سال 2009 در سطح ملی هر هفته برنامه زیرساختی برای کشور داشته ایم اما هرگز کاری نکردیم.

مفسر سیاسی شبکه تلویزیونی امریکا همچنین توانایی چین برای توسعه سریع زیرساخت ها را با ایالات متحده مقایسه کرد و اعلام کرد که تکمیل آزادراه و زیرگذر عظیم (Big Dig) در بوستون 16 سال طول کشید.

ماهر با ابراز ضعف آمریکا در برابر قدرت چین در ساخت زیرساخت ها گفت: چین تنها در 19 روز یک آسمان خراش 57 طبقه برپا می نماید و آنها پل سانیوان در پکن را در مدت 43 ساعت تخریب و بازسازی کردند. ما بیش از حد تماشا می کنیم و آنها بیش از حد می سازند.

ماهر همچنین از برخورد چین با بیماری همه گیر ویروس کرونا اعلام کرد که در 10 روز اوایل همه گیری چین یک مرکز قرنطینه عظیم ایجاد کرد که به خوبی مورد استفاده نهاده شد.

منبع: ایرنا
انتشار: 4 تیر 1401 بروزرسانی: 4 تیر 1401 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 3158

به "خبرنگاران مفسر سیاسی تلویزیون آمریکا : ایالات متحده به چین باخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران مفسر سیاسی تلویزیون آمریکا : ایالات متحده به چین باخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید