دانلود غیرقانونی مهمترین بحث نمایش آنلاین است، جلوی ترافیک اکران گرفته می گردد

به گزارش مجله نماشو، ابراهیم عامریان درخصوص نکاتی که باید در بحث نمایش آنلاین فیلم های سینمایی مورد توجه قرار بگیرد، توضیحاتی داد.

دانلود غیرقانونی مهمترین بحث نمایش آنلاین است، جلوی ترافیک اکران گرفته می گردد

ابراهیم عامریان تهیه کننده سینما در گفت و گو ،درباره نکات منفی و مثبت نمایش آنلاین فیلم های سینمایی گفت: طرح خوبی است اما باید جلوی دانلود غیرقانونی آن گرفته گردد، اگر قرار باشد امروز فیلمی اکران و فردا در فضای مجازی شاهد نسخه دانلود شده غیر قانونی آن باشیم فیلمساز متضرر می گردد، چون هزینه ای برای دیدن آن پرداخت نمی گردد.

جریان قاچاق در یوتیوب را بره احتی می توان کنترل کرد، اما در تلگرام به علت فیلتر بودن نمی توان به نتیجه رسید، به عنوان نمونه زمانی که تگزاس قاچاق شد و با تلگرام مکاتباتی در جهت برطرف این مشکل داشتیم به علت قضیه فیلترینگ در ایران، با جواب منفی روبرو شدیم.

در کل پخش آنلاین در کنار سینما اتفاق مثبتی است، چون بعضی هزینه ها کاهش پیدا می نماید، تعداد مخاطبان افزایش می یابد، بعضی از فیلم ها تمایل به این نوع اکران دارند و برای خانواده ها مقرون به صرفه است و...

البته قیمت 12 هزار تومان برای شرایط فعلی مناسب است، اما در صورت جدی تر شدن آن، می توان شرایط خرید بلیت به خصوص در تعداد و قیمت آن را تغییر داد.

نکته مهم دیگر اینکه فرض کنیم 20 فیلم متوسط و یا ضعیف در فروش، نمایش آنلاین داشته باشند، این باعث می گردد از ترافیک اکران کم گردد، به خصوص در حال حاضر که سه زمان اکران خوب را از دست دادیم.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 4 تیر 1401 بروزرسانی: 4 تیر 1401 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 3819

به "دانلود غیرقانونی مهمترین بحث نمایش آنلاین است، جلوی ترافیک اکران گرفته می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دانلود غیرقانونی مهمترین بحث نمایش آنلاین است، جلوی ترافیک اکران گرفته می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید