درخواست لغو ویزا از مبدا کشورهای پاکستان، عراق و افغانستان به مشهد

به گزارش مجله نماشو، شورای معاونان استانداری خراسان رضوی خواهان لغو ویزا مسافران از مبدا کشورهای پاکستان، عراق و افغانستان به مشهد مقدس تا اطلاع ثانوی شد.

درخواست لغو ویزا از مبدا کشورهای پاکستان، عراق و افغانستان به مشهد

به گزارش خبرنگاران از مشهدمقدس، جلسه شورای معاونان استانداری خراسان رضوی به ریاست علیرضا رزم حسینی استاندار خراسان رضوی با موضوع آنالیز پیشنهادات مربوط به پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا برگزار گردید.

در این جلسه مقرر شد، در قالب مکاتبه ای، از وزیر بهداشت به عنوان رئیس ستاد ملی پیشگیری و مبارزه با کرونا درخواست گردد که ضمن جلوگیری از ورود روزانه 3 رام از مبدا قم، ویزا مسافران از مبدا کشورهای پاکستان، عراق و افغانستان به مشهد مقدس تا اطلاع ثانوی لغو گردد.

در این جلسه همچنین به علی رسولیان معاون هماهنگی امور مالی استانداری خراسان رضوی و رئیس کمیته تامین، توزیع و نظارت بر بازار ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا در استان ماموریت داده شد که موضوع تامین اقلام بهداشتی مورد احتیاج در بازار را پیگیری کند.

محمدصادق براتی معاون هماهنگی امور زائران استانداری خراسان رضوی هم ماموریت یافت که پیگیر موضوع غربالگری و سنجش افراد مشکوک مبتلا به بیماری کرونا در مبادی ورودی شهر مشهد اعم از فرودگاه، راه آهن و ترمینال های مسافربری گردد.

در جلسه شورای معاونان استانداری خراسان رضوی همچنین مصوب شد در صورت امکان جلسات درون استانی جهت پیشگیری از شیوع بیماری کرونا، به صورت ویدئو کنفرانسی برگزار گردد.

281، ش

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 4 تیر 1401 بروزرسانی: 4 تیر 1401 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 3918

به "درخواست لغو ویزا از مبدا کشورهای پاکستان، عراق و افغانستان به مشهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درخواست لغو ویزا از مبدا کشورهای پاکستان، عراق و افغانستان به مشهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید