در رشت چه خبر است؟ ، ادعای جدید مالک پیشین سپیدرود

به گزارش مجله نماشو، جواد تن‌زاده مالک پیشین سپیدرود با ارسال نامه‌ای به هیئت فوتبال استان گیلان خواستار باز گرداندن مالکیت باشگاه به خودش شده است.

در رشت چه خبر است؟ ، ادعای جدید مالک پیشین سپیدرود

به گزارش مجله نماشو ، مالک پیشین سپیدرود حالا یک بازی جدید را شروع کرده و با تغییر موضع، خود را همراه رئیس هیات فوتبال گیلان کرده و از بازگشت حرف می‌زند. هیچ‌کس نمی‌فهمد در فوتبال رشت چه خبر است و چرا به محله برو بیا تبدیل شده.

جواد تن‌زاده مالک پیشین سپیدرود با ارسال نامه‌ای به هیئت فوتبال استان گیلان خواستار باز گرداندن مالکیت باشگاه به خودش شده است. البته برای بازگشت شروطی دارد که درباره آن می گوید: متأسفانه افراد مجهول‌الهویه باشگاه بزرگ سپیدرود رشت را به نابودی کشیده‌اند و تعدادی از بازیکنان هم با دادن پول به این تیم آمدند. مثلث نابودی سپیدرود را شهاب مومنی (مالک پیشین سپیدرود و دبیر هیئت فوتبال گیلان) و دو کارمند اخراجی یک بانک تشکیل می‌دهند. این افراد باعث شدند هیئت فوتبال گیلان هم مسیر نابودی سپیدرود را در پیش بگیرد. پروانه مالکیت سپیدرود به نام من است، اما قطعاً برای بازگشت شرط دارم. شرطم هم این است تمام هزینه‌هایی که در این مدت به باشگاه سپیدرود تحمیل شده، بر عهده کسانی است که تحت عنوان گروه محمد نوین به باشگاه آمدند. متأسفانه افرادی که در وهله اول آقای نوین را معرفی کردند، فراموش شدند و باید آنها به مردم معرفی شوند. باید مشخص شود چه کسانی حلقه نابودی سپیدرود را تشکیل دادند. من به آقای الماسخاله هم گفته‌ام باید در این راه به ما کمک کند. برخی از آقایان سپیدرود را نابود کردند و ما الان با آنها کار داریم. باید این افراد شناسایی و به مردم معرفی شوند. این افراد نامردانی هستند که به سپیدرود ضربه زدند. او مدعی است که با بازگشتش موافقت شده است: بله، کاملاً با این موضوع موافقت شد، اما این بار مانند دفعه قبل عمل نخواهیم کرد و با برنامه‌ریزی وارد تیم خواهیم شد. البته تمام هزینه‌ها و ضررهایی که در این مدت به باشگاه سپیدرود وارد شده، بر عهده همین افرادی است که الان کنار تیم هستند. تن زاده با اشاره به پاس نشدن چک علی کریمی این طور می گوید:از یک ماه پیش از طریق سه اظهار نامه به علی کریمی،‌ هیئت فوتبال و اداره کل ورزش و جوانان گیلان این موضوع را اعلام کردیم. تا زمانی که مالکیت باشگاه در دست ما بود، چک اول کریمی را از حساب شخصی پرداخت کردیم. چک دوم را هم به موقع پرداخت می‌کردیم، اما با توجه به رأی دادگاه مبنی بر خلع مالکیت ما،‌ این کار انجام نشد. تمکین به رأی دادگاه یعنی توقف تمام فعالیت‌ها. الان اگر برگردم چک دوم کریمی را پاس می کنم.

11-320

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 9 مهر 1397 بروزرسانی: 9 اردیبهشت 1399 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 72

به "در رشت چه خبر است؟ ، ادعای جدید مالک پیشین سپیدرود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "در رشت چه خبر است؟ ، ادعای جدید مالک پیشین سپیدرود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید