رسانه ها پل ارتباطی جامعه، مسئولان و خانواده بزرگ ورزش هستند

به گزارش مجله نماشو، رئیس کمیته ملی المپیک از فدراسیون ها به عنوان خط مقدم مدیریت عملیاتی - اجرایی و از روابط عمومی های فدراسیون های ورزشی و رسانه ها به عنوان پل ارتباطی جامعه، مسئولان و خانواده بزرگ ورزش نام برد

رسانه ها پل ارتباطی جامعه، مسئولان و خانواده بزرگ ورزش هستند

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری خبرنگاران از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، سیدرضا صالحی امیری در دیدار با مدیران روابط عمومی فدراسیون های ورزشی اظهار کرد: تمامی تلاش های شما دیده می شود و تمامی این زحمات می تواند باعث ارتقا، توسعه و تعالی ورزش کشور شود.

وی با تاکید براین نکته که جایگاه روابط عمومی ها باید تقویت شود، گفت: این مهم جز با پذیرفتن تغییر امکان پذیر نیست.

رئیس کمیته ملی المپیک در بخش دیگری از سخنانش از فدراسیون ها به عنوان عضوی از خانواده ورزش یاد کرد که با انسجام و حرکتی هماهنگ یک هدف را دنبال می کند.

وی گفت: استراتژی رسمی میان کمیته ملی المپیک، وزارت ورزش و جوانان، پارالمپیک و فدراسیون های ورزشی تعامل، هم افزایی، سازگاری، تعامل و پرهیز از حواشی و مناقشه است.

صالحی امیری از وزارت ورزش و جوانان به عنوان حوزه ستادی ورزش و از فدراسیون ها به عنوان خط مقدم مدیریت عملیاتی - اجرایی و از روابط عمومی های فدراسیون های ورزشی و رسانه ها به عنوان پل ارتباطی جامعه، مسئولان و خانواده بزرگ ورزش نام برد که به دور از حواشی و مناقشات در فضای تعامل، مسائل مربوط به ورزش را به پیش ببرند.

در ادامه وی گزارشی از اقدامات اجرا شده در کمیته ملی المپیک ارایه کرد.

رئیس کمیته ملی المپیک دیدار با رئیس کمیته بین المللی المپیک، دیدار با اعضای شورای المپیک آسیا، شفاف سازی مالی، برنامه ای و سیاست گذاری ها، مستند سازی و تدوین تاریخ شفاهی ورزش و احداث موزه را اقدامات اجرا شده در کمیته ملی المپیک نام برد.

صالحی امیری تعامل، هماهنگی و رفاقت را از ویژگی های احمدی مطرح نمود.

در این نشست قراخانلو رئیس آکادمی ملی المپیگ، کیکاووس سعیدی دبیر کل کمیته ملی المپیک و پیمان فخری رئیس مرکز نظارت بر تیم های ملی ارائه گزارش کردند.

4127

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 19 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 1098

به "رسانه ها پل ارتباطی جامعه، مسئولان و خانواده بزرگ ورزش هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رسانه ها پل ارتباطی جامعه، مسئولان و خانواده بزرگ ورزش هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید