رنگ مورد علاقه شما چه چیز درباره تان می گوید؟

به گزارش مجله نماشو، روانشناسی رنگ می گوید نمی توان تاثیر رنگ ها را بر خلق و خو انکار کرد و البته شاید ندانید رنگ هایی که در لباس هایتان به کار می برید، می تواند جنبه های پنهانی از شخصیت شما را نشان دهد.

رنگ مورد علاقه شما چه چیز درباره تان می گوید؟

پس دانستن نکاتی درمورد روانشناسی رنگ در لباس و ویژگی های شخصیتی هر یک از رنگ ها می تواند به شما در شناخت بهتر خودتان و انتخاب دقیق تر لباس ها یاری کند. علاوه بر این مقاله وبلاگ stitchfix به شما می گوید چه رنگ هایی را با رنگ مورد علاقه خودتان ست کنید.

اگر رنگ موردعلاقه شما مشکی است…

شما شخصیت پیچیده ای دارید که گاهی هم جدی می شود اما هیچکدام از این ویژگی ها نمی توانند مانع خلاقیت شما شوند. اگر گاهی استایل سرتاپا مشکی خود را با جزییات نارنجی هماهنگ می کنید، شخصیتی پرانرژی دارید و اگر مشکی ساده و تنها را ترجیح می دهید، پررمز و راز هستید.

مشکی را با این استایل تجربه کنید: اگر استایل تیره را ترجیح می دهید می توانید مشکی را با طوسی زغالی، کرم یا یک رنگ جیغ و یا قرمز ترکیب کنید که در این صورت استایل شما مدرن می شود.

اگر رنگ مورد علاقه شما سبز است…

اگر بیشتر اوقات سبز می پوشید، بیشتر به کارایی و تناسب کامل همه جزییات اهمیت می دهید و شخصیتی آرام و حساس دارید. شما همواره به دیگران یاری می کنید که پیروز باشند و همین نشان می دهد که معملا از صندلی اجتماعی خوبی برخوردارید.

سبز را با این استایل تجربه کنید: لباس هایی با رنگ سبز خاکی بپوشید و آن را با جزییات قرمز ست کنید، این ترکیب یک ترکیب کامل و کاربردی است.

اگر رنگ مورد علاقه شما نارنجی است…

شاد، سرحال، خلاق چند کلمه ای است که برای توصیف شما می توان از آن استفاده کرد. شما در ابراز احساسات خود هیچگاه مسئله ای ندارید. شخصیت گرم و پذیرایی دارید که دیگران را به سادگی جذب می نماید.

نارنجی را با این استایل تجربه کنید: نارنجی را با رنگ های خاکی و طبیعی ست کنید یا برای ایجاد کنتراست آن را با لاجوردی بپوشید.

اگر رنگ مورد علاقه شما صورتی است…

استایل شما سرشار از ظرافت و لطافت است و البته این می تواند مثل یک آرام بخش روی اطرافیانتان اثر بگذارد. دیگران شما را فردی گرم و همدل معرفی می نمایند اما روانشناسی رنگ می گوید شما شخصیت ضعیفی ندارید. برای شما قدرتمند بودن به معنای دیده شدن در هر جمعی نیست.

صورتی را با این استایل تجربه کنید: برای آنکه یک سبک مدرن داشته باشید صورتی را با سرمه ای یا سبز ارتشی ست کنید.

اگر رنگ مورد علاقه شما آبی است…

شما آرام و بااعتماد به نفس هستید بنابراین نیازی به لباس هایی که بیش از حد به چشم می آید و خودنمایی می نماید، ندارید. وفاداری برای شما مهمترین ویژگی است و همواره به یاد دریافت علاقه مندید. دور و بر شما پر است از افرادی که شور و شوق آموختن دارند.

آبی را با این استایل تجربه کنید: برای یک استایل خلاقانه آبی را می توانید با مشکی یا خاکستری ست کنید اما همواره می توانید سراغ یک استایل سرتاپا آبی هم بروید، مثلا جین را روی جین بپوشید. یک شلوار یا دامن جین با کت جین استایل مورد علاقه تان است.

اگر رنگ مورد علاقه شما زرد است…

روانشناسی رنگ می گوید رنگ های کهربایی و زرد سرشار از انرژی هستند، شما در هر جمعی با یک درخشش خورشیدوار وارد می شوید و به سادگی با افراد جدید ارتباط می گیرید چون شادی شما امری مسری است! شما کمی ایده آلیست هستید اما این ویژگی را در کنار خلاق بودن دارید.

زرد را با این استایل تجربه کنید: می توانید به لباس های زردرنگ تان با کمی آبی درباری یا نارنجی غلیظ تعادل ببخشید.

اگر رنگ مورد علاقه شما قرمز است…

شما پر از انرژی، پر از شوق زندگی و پر از عشق هستید. دوستانتان همواره از شما مشروت می گیرند به ویژه اگر پای استایل و سبک لباس پوشید وسط باشد. شما با هیجان مد را دنبال می کنید و همواره از جدیدترین ترندها استقبال می کنید.

قرمز را با این استایل تجربه کنید: وقتی قرمز می پوشید همه سرها به سوی شما برمی شود! استایل تان را با رنگ های پاستلی یا بنفش خیلی روشن ست کنید تا بیشتر بدرخشد.

اگر رنگ مورد علاقه شما بنفش است…

باید بگوییم 2018 سال شانس شماست، چون رنگ سال جاری بنفش است! اما علاوه بر این شما فردی مهربان و آرام هستید که دوست دارید خلاقیتتان را با لباس هایی که می پوشید به نمایش بگذارید. خلاقیت و بصیرت شما همواره هدایتتان می نماید. شما باعتماد به نفس و در عین حال و فروتن هستید، به احساساتتان آگاهی دارید و این ویژگی هایی است که باعث می شود دیگران تحسین تان نمایند.

بنفش را با این استایل تجربه کنید: برای آنکه یک استایل منحصربه فرد داشته باشید، بنفش را با خردلی یا نارنجی ملایم ترکیب کنید.

منبع: دیجی استایل
انتشار: 4 تیر 1401 بروزرسانی: 4 تیر 1401 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 4235

به "رنگ مورد علاقه شما چه چیز درباره تان می گوید؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رنگ مورد علاقه شما چه چیز درباره تان می گوید؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید