صدور دستورالعمل اجرایی فعالیت انتخاباتی در فضای مجازی

به گزارش مجله نماشو، وزارت کشور در خصوص فعالیت های تبلیغی انتخاباتی در فضای مجازی و همچنین مصادیق مجرمانه فضای مجازی مرتبط با انتخابات، دستورالعمل اجرایی صادر کرده است.

صدور دستورالعمل اجرایی فعالیت انتخاباتی در فضای مجازی

به گزارشاز ، سرهنگ روح الله شهبازی پور رئیس پلیس فتا این استان به نامزد های انتخاباتی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی توصیه کرد با توجه به چارچوب مشخص شده برای فعالیت های تبلیغاتی، رعایت معیار ها و مقررات در خصوص فعالیت های تبلیغی انتخاباتی در فضای مجازی الزامی است.

سرهنگ روح الله شهبازی پور افزود: وزارت کشور در خصوص فعالیت های تبلیغی انتخاباتی در فضای مجازی و همچنین مصادیق مجرمانه فضای مجازی مرتبط با انتخابات، دستورالعمل اجرایی صادر کرده است.

او ادامه داد: این قوانین معیار قانونی رفتار نامزد های انتخاباتی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در این استان و هواداران آن ها در استفاده از فضای مجازی است.

رئیس پلیس فتا استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه هرگونه فعالیت یا تبلیغی خارج از این چارچوب تخلف محسوب می شود گفت: مدیر یا ادمین سایت و کانال در تمامی شبکه های اجتماعی مسئولیت تمامی محتوا های مجرمانه منتشر شده را برعهده دارد.

سرهنگ شهبازی پور از مردم استان خواست در صورت مشاهده هرگونه موارد خلاف قانون، از طریق سایت پلیس فتا به آدرس www.cyberpolice.ir، سامانه پاسخگویی به فوریت های سایبری، بخش ثبت گزارش مردمی اطلاع رسانی کنند.

یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی 2 اسفندماه امسال در سراسر کشور برگزار می شود.

ک

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 4 تیر 1401 بروزرسانی: 4 تیر 1401 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 3936

به "صدور دستورالعمل اجرایی فعالیت انتخاباتی در فضای مجازی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صدور دستورالعمل اجرایی فعالیت انتخاباتی در فضای مجازی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید