مصطفوی: سلطانی فر را در موزه بگذارند تا برای دیگر وزرا درس عبرت شود ، ورزش با این وزیر سرش کلاه رفت

به گزارش مجله نماشو، رئیس اسبق فدراسیون فوتبال گفت: وزیری که به عنوان یک مدیر کامل باید به موزه برود و هر روز صبح دیگر وزرا ایشان را تماشا کنند و درس بگیرند و بعد سر کار خود بروند زیرا دارای نبوغ کامل است.

مصطفوی: سلطانی فر را در موزه بگذارند تا برای دیگر وزرا درس عبرت شود ، ورزش با این وزیر سرش کلاه رفت

از وبسایت ویکی پدیا دیدن نمایید.

داریوش مصطفوی پیشکسوت ورزش ایران در خصوص شرایط ورزش ایران و همچنین دلایل تجمع طرفداران استقلال و پرسپولیس مقابل مجلس گفت: مجلس در اوضاع و احوال کنونی بیش از مسایل فوتبال باید به فکر مایحتاج مردم باشد و البته این که چرا طرفداران دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به جای وزارت ورزش به مجلس می فرایند دو دلیل دارد.

وی اضافه کرد: دلیل اول این است که؛ لیدرهای دو باشگاه چنین برنامه ای را طراحی می کنند و دلیل دوم را باید در تلاش آنها برای شنیده شدن صدایشان جستجو کرد. مردم به مجلس می فرایند تا صدایشان شنیده شود و دیده شوند. طرفدار تیم می بیند وزیر ورزش عرضه ندارد مسائل دو باشگاهی که مدیرانش منصوب خود او هستند را حل نماید و به همین دلیل سراغ جای دیگری می رود.

رئیس اسبق فدراسیون فوتبال گفت: البته رفتن به مجلس حاصلی نخواهد داشت چون عملا کاری از دست مجلس برنمی آید. باید دید چرا شرایط دو باشگاه به اینجا رسیده است؟ خب دلیلش را باید در آنجایی دید که به وزیری که تخصص ورزش نداشته رای اعتماد داده اند. وزیری که قرار بود جای دیگری کار کند اما رای نیاورد و او را فرستادند به ورزش. از اول انقلاب بارها سر ورزش کلاه گذاشته شده و اینبار هم با این وزیر، سر ورزش کلاه رفت.

مصطفوی تاکید کرد: ورزش منافعی دارد و اینها می گویند چرا این منافع برای ما نباشد. اساس ورزش برای مردم باید ارزان بودن آن باشد اما اینها روی ورزش نرخ گذاشتند. به جای مجلس باید سراغ وزارت ورزش رفت و اعتراض کرد. باید از وزیری سراغ گرفت که نسبت به این باشگاهها خوب عمل نکرد. وزیری که تبعیض قایٔل شد. وزیری که به عنوان یک مدیر کامل باید به موزه برود و هر روز صبح دیگر وزرا ایشان را تماشا کنند و درس بگیرند و بعد سر کار خود بفرایند زیرا دارای نبوغ کامل است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 4 آذر 1399 بروزرسانی: 4 آذر 1399 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 1342

به "مصطفوی: سلطانی فر را در موزه بگذارند تا برای دیگر وزرا درس عبرت شود ، ورزش با این وزیر سرش کلاه رفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مصطفوی: سلطانی فر را در موزه بگذارند تا برای دیگر وزرا درس عبرت شود ، ورزش با این وزیر سرش کلاه رفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید