ورود بزرگترین محموله واکسن کرونا توسط هلال احمر

به گزارش مجله نماشو، سخنگوی جمعیت هلال احمراز ورود بزرگترین محموله واکسن توسط هلال احمر خبر داد.

ورود بزرگترین محموله واکسن کرونا توسط هلال احمر

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، محمدحسن قوسیان مقدم، سخنگوی هلال احمر گفت: به حمدالله با کمک و همکاری بخش های مختلف نظیر نهاد ریاست جمهوری، وزارت بهداشت، بانک مرکزی، وزارت امور خارجه کشورمان و به ویژه سفیر جمهوری اسلامی ایران در چین، در پی مذاکرات و پیگیری های فشرده ای که با نهاد های معتبر بین المللی صورت گرفت، محموله نخست به میزان یک میلیون دُز که بزرگترین محموله وارداتی واکسن تا به امروز است، وارد کشور شد.

دبیرکل جمعیت هلال احمر اضافه کرد: از همه کسانی که در این راه تشریک مساعی ارزشمندی داشتند از جمله فدراسیون بین المللی جمعیت های هلال احمر و صلیب سرخ، صلیب سرخ چین و همچنین همکارانم در هلال احمر به ویژه همکاران سازمان تدارکات پزشکی و زیرمجموعه آن که تلاش شبانه روزی معمول داشتند، تشکر و قدردانی می کنم. امیدوارم این ارتباطات محبت آمیز مایه آرامش هموطنان را فراهم کند.

سخنگوی هلال احمر اعلام کرد: پیگیری برای ورود محموله های بعدی نیز ادامه خواهد داشت تا بلکه گوشه ای از نگرانی های هموطنان کاهش یابد.

قوسیان مقدم گفت:جمعیت هلال احمر بر خود فرض می داند با تمام ظرفیت همچون گذشته در کنار سایر سازمان ها و وزارتخانه ها حسب وظیفه ذاتی خود در حالت های اضطرار، نقش پیشتازی را داشته و با خطرات و بلایا روبه رو شود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 4 تیر 1401 بروزرسانی: 4 تیر 1401 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 3061

به "ورود بزرگترین محموله واکسن کرونا توسط هلال احمر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ورود بزرگترین محموله واکسن کرونا توسط هلال احمر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید