کار فرهنگی عمیق به ارتقاء امنیت می انجامد

به گزارش مجله نماشو، خبرنگاران/لرستان مدیرکل زندان های لرستان گفت: کار فرهنگی عمیق به ارتقاء امنیت می انجامد.

کار فرهنگی عمیق به ارتقاء امنیت می انجامد

عبدالمجید کشوری در ملاقات با دادستان مرکز لرستان که امروز 16شهریورماه صورت گرفت، اظهار کرد: برنامه های اصلاحی و تربیتی در کنار نظارت های کاربردی امنیتی مستمر، دو اولویت مهم در اجرای برنامه های زندانبانی هستند.

وی توضیح داد: عمیقاً معتقدیم که هرچه سطح مشارکت ها و تعاملات مجموعه دادستانی و زندان ها ارتقاء یابد شاهد ارائه خدمات ارزنده تری به زندانیان و خانواده های آن ها خواهیم بود که این خود از مصادیق شاخص حقوق شهروندی است.

عضو شورای قضایی استان اظهار داشت: ارائه خدمات مطلوب و رسیدگی به شرایط زندانی طبیعتاً رضایتمندی را به همراه داشته که این خود به ارتقاء ضریب امنیت زندان و حتی جامعه یاری می نماید.

کشوری ادامه داد: علاوه بر اجرای برنامه های اصلاحی و تربیتی، اقدامات مؤثری در حوزه های عمرانی، بهداشتی، درمانی، آموزشی و حرفه آموزی در دست اجراست که پیش بینی می گردد برآیند این مجموعه اقدامات، اتفاقات خوبی را برای زندان ها رقم خواهد زد.

داریوش شاهون وند دادستان مرکز لرستان نیز در این ملاقات ضمن تقدیر از مجموعه اقدامات صورت گرفته در زندان های استان اظهار کرد: مبحث امنیت در زندان ها در بخش های مختلفی مورد طرح است که با تدبیر و استفاده بهینه از ظرفیت های موجود می توان این ضریب را افزایش داد.

وی اظهار داشت: هرچند حضور قضات در زندان ها در مقایسه با سنوات گذشته از رشد چشمگیری برخوردار بوده اما با برنامه ریزی که ارائه خواهد شد به زودی شاهد افزایش کمی و کیفی حضور قضات در زندان ها خواهیم بود.

داستان مرکز لرستان توضیح داد: هرچه تعامل بین دو مجموعه افزایش یابد طبیعتاً خدمات مطلوب تری نیز به زندانی ارائه خواهد شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 4 تیر 1401 بروزرسانی: 4 تیر 1401 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 3544

به "کار فرهنگی عمیق به ارتقاء امنیت می انجامد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کار فرهنگی عمیق به ارتقاء امنیت می انجامد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید