2 شکست قهرمان المپیک در انتخابی کاراته، گنج زاده با اصرار در سالن ماند!

به گزارش مجله نماشو، سجاد گنج زاده کاراته کای سنگین وزن ایران با 2 شکست در رقابت های انتخابی تیم ملی، در صورت قبول سومین شکست فرصت حضور در رقابت های جهانی را از دست خواهد داد.

2 شکست قهرمان المپیک در انتخابی کاراته، گنج زاده با اصرار در سالن ماند!

به گزارش خبرنگاران، رقابت های انتخابی تیم ملی کاراته در اوزان 60- و 84+ کیلوگرم برای حضور در رقابت های قهرمانی دنیا 2021 در سالن کبکانیان تهران در حال پیگیری است.

در جریان رقابتهای انتخابی وزن 84+ کیلوگرم، سجاد گنج زاده و صالح اباذری دو کاراته کای حاضر در این وزن در 3 دور به مصاف هم رفتند که گنج زاده قهرمان المپیک توکیو در 2 مبارزه از 3 مبارزه ناباورانه تن به شکست داد.

در حالیکه قرار بود 5 مبارزه انتخابی میان این دو ورزشکار برگزار گردد، گنج زاده پس از قبول 2 شکست با ناراحتی درصدد ترک سالن بود که با صحبت های هروی سرمربی تیم ملی در نهایت منصرف شد و قرار است به رقابت ادامه دهد.

گنج زاده در جریان رقابت های برگزار شده در دور نخست 6 بر 3 مقابل اباذری پیروز شد اما در دو مبارزه دیگر با نتایج مشابه 3 بر 2 بازنده شد.

گنج زاده که پس از قبول این 2 شکست عصبانی بود حاضر به تبادل نظر با خبرنگار خبرنگاران نشد و در صحبت با هروی به شدت از عملکرد داوران انتقاد کرد.

گنج زاده سپس لباس مبارزه را بر تن کرد و بعلاوه به سمت سلیمی رییس کمیته داوران رفت و به آرامی از او انتقاد کرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 6 آذر 1400 بروزرسانی: 6 آذر 1400 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 1935

به "2 شکست قهرمان المپیک در انتخابی کاراته، گنج زاده با اصرار در سالن ماند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "2 شکست قهرمان المپیک در انتخابی کاراته، گنج زاده با اصرار در سالن ماند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید