60 درصد دوره های فنی و حرفه ای قزوین به شکل مجازی برگزار گردید

به گزارش مجله نماشو، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای قزوین گفت: 60 درصد دوره های مهارتی صورت گرفته در استان سال جاری به دلیل شیوع کرونا و لزوم حفظ سلامت مهارت جویان به شکل مجازی و نیمه حضوری برگزار گردید.

60 درصد دوره های فنی و حرفه ای قزوین به شکل مجازی برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کارورفاه اجتماعی استان قزوین ،مددی مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای قزوین گفت: 60 درصد دوره های مهارتی صورت گرفته در استان سال جاری بهدلیل شیوع کرونا و لزوم حفظ سلامت مهارت جویان به شکل مجازی و نیمه حضوریبرگزار گردید.محسنمددی اظهار کرد : سال جاری 721 دورهمهارتی و فنی و حرفه ای برای متقاضیان و جویندگان مهارت در استان قزوینبرگزار کردیم که 432 دوره آن به شکل مجازی یا نیمه حضوری برگزار گردید.

وی گفت: دوره های آموزش مهارتی مجازی یا نیمه حضوری در قالب 179 دوره در استان قزوین برگزار گردیده است.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای قزوین با اشاره به حضور 6 هزار و 412 نفرمهارت جو در دوره های آموزشی یاد شده، اظهارکرد: 128 هزار و 500 نفرساعت آموزش به مهارت آموزان در این دوره ها ارائه شده است.

مددی توضیح داد: در دوره های نیمه حضوری آموزش ها با حضور کمتر از یک سوم ظرفیت دوره ها برگزار گردیده است.

مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای قزوین با اشاره به دوره های فنی و حرفه ای که سال جاری به شکل حضوریدر استان برگزار گردیده است، گفت: این دوره ها مختص محیط های کار واقعی،زندان ها و پادگان ها بوده که امکان برگزاری دوره های مجازی در آنها وجودنداشته است که البته در این دوره ها نیز ظرفیت ها محدود بوده و آموزش ها بارعایت کامل دستورالعمل های بهداشتی برگزار گردیده اند.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 4 تیر 1401 بروزرسانی: 4 تیر 1401 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 3373

به "60 درصد دوره های فنی و حرفه ای قزوین به شکل مجازی برگزار گردید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "60 درصد دوره های فنی و حرفه ای قزوین به شکل مجازی برگزار گردید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید