تعطیلی فعالیت های غیرضروری در ایتالیا

به گزارش مجله نماشو، با توجه به آمار مرگبار 24 ساعت گذشته از مبتلایان و 793 فوتی در ایتالیا، جوزپه کونته، نخست وزیر این کشور در ساعات پایانی شنبه خاطرنشان کرد تمام فعالیت های تولیدی غیرضروری بسته خواهند شد.

تعطیلی فعالیت های غیرضروری در ایتالیا

با ما همراه باشید و با تور ایتالیا از به بهترین کشور اروپا سفر کنیم و در شهرهای ونیز، فلورانس و رم بگردیم و بناهای تاریخی این کشور تاریخی را از نزدیک ببینیم.

جوزپه کونته در سخنرانی رسمی با اعلام افزایش اقدامات محدودنماینده برای مبارزه علیه شیوع ویروس کرونا در ایتالیا، اظهار کرد که دولت تصمیم گرفته است تا کلیه فعالیت های تولیدی در خاک این کشور را که غالبا لزومی ندارند و مهم و حیاتی نیستند، موقتا تعطیل کند تا بتواند کالاها و خدمات اساسی را تضمین کند.

واحدهایی همچون، فروشگاه ها، بانک ها، داروخانه ها، ادارات پست، خدمات دولتی ضروری و حمل ونقل به فعالیت خود ادامه خواهند داد. فعالیت های تجاری غیر استراتژیک تا سوم آوریل (15 فروردین) تعطیل است.

ساعاتی قبل از اعلام رسمی نخست وزیر ایتالیا، منطقه به شدت آسیب دیده لمباردی از ویروس کرونا جدید تصمیم گرفته بود اقدامات دیگری را انجام دهد. این منطقه با 3095 کشته (از 4825 کشته کل کشور) و 25 هزار و 515 مورد ابتلا (از 53 هزار و 578 مورد) در شرایط بحرانی قرار گرفته است.

آتیلیو فونتانا، رئیس این منطقه، از شرکت ها خواسته است تا همه فعالیت های خود را به جز مشاغل تأمین عرضه ضروری متوقف نمایند.

این مقام ایتالیایی در بیانیه شنبه شب خود دستور داد تا تمامی بازارهای رو باز، بیشتر ادارات و ساخت و سازها تعطیل شوند. همچنین مردم اجازه نخواهند داشت در منطقه لمباردی فعالیت های ورزشی بیرون از خانه، حتی به صورت انفرادی انجام دهند.،ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 4 تیر 1401 بروزرسانی: 4 تیر 1401 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 3868

به "تعطیلی فعالیت های غیرضروری در ایتالیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعطیلی فعالیت های غیرضروری در ایتالیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید