دلایل بی ثباتی در منطقه از نگاه وزیر خارجه عمان

به گزارش مجله نماشو، وزیر خارجه عمان گفت که عدم بی ثباتی در خاورمیانه دلایل داخلی و خارجی دارد.

دلایل بی ثباتی در منطقه از نگاه وزیر خارجه عمان

با همراهی مجری مستقیم تور عمان از نگین خاورمیانه مسقط و صلاله دیدن کنید و با زیبایی های خاورمیانه و فرهنگ شیخ نشین ها آشنا شوید .

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، یوسف بن علوی وزیر خارجه عمان در گفت وگو با خبرگزاری روسیاالیوم گفت که عدم بی ثباتی در خاورمیانه دلایل داخلی و خارجی دارد.

وی در حاشیه پنجمین همایش همکاری عربی روسی که در مسکو در حال برگزاری است گفت که کشورهای عربی باید با خود آشتی نمایند تا بتوانند با جامعه جهانی آشتی نمایند و این چیزی است که همه باید برای آن کوشش نمایند و ما در نشست های آینده اتحادیه عرب دنبال تحقق چنین امری هستیم.

وزیر خارجه عمان گفت: چیزی که منطقه به آن احتیاج دارد فهم مشترک ظرفیت های کشورهای عربی و تعامل آنها با جامعه جهانی است و این یک اصل اساسی برای همکاری مشترک است.

وی درباره بازگشت سوریه به اتحادیه عرب گفت که این تصمیم به اتحادیه عرب بستگی دارد. عمان هیچ وقت با سوریه قطع رابطه نکرده است و ما با دمشق در ارتباط بودیم.

بن علوی حوادث الجزایر را امور داخلی این کشور توصیف کرد و گفت: الجزایری ها خود می توانند درک نمایند که کشورشان به چه ساز و کاری برای عبور از بحران احتیاج دارد.

منبع: تسنیم
انتشار: 4 تیر 1401 بروزرسانی: 4 تیر 1401 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 4081

به "دلایل بی ثباتی در منطقه از نگاه وزیر خارجه عمان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دلایل بی ثباتی در منطقه از نگاه وزیر خارجه عمان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید