رحمانی فضلی: کالا های بهداشتی باکیفیت و باقیمت منصفانه در اختیار مردم قرار گیرد

به گزارش مجله نماشو، وزیر کشور گفت: کالا ها و خدمات بهداشتی با رعایت کیفیت و کمیت و قیمت عادلانه و منصفانه در اختیار وزارت بهداشت و مردم قرار می گیرد.

رحمانی فضلی: کالا های بهداشتی باکیفیت و باقیمت منصفانه در اختیار مردم قرار گیرد

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، عبدالرضا رحمانی فضلی عصر امروز در حاشیه جلسه کمیته تدارکات و پشتیبانی ستاد ملی مبارزه با کرونا که با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت برگزار شد گفت: در جلسه امروز گزارش مفصلی در حوزه های مرتبط با پشتیبانی اعم از اکسیژن، اکسیژن ساز، ونتیلاتور، ماسک و بقیه تجهیزات و امکاناتی که وزارت بهداشت لازم دارد در جلسه ارائه شد.

وی اضافه کرد: در این جلسه دوستان وزارت بهداشت نیاز های خود را مطرح کردند و قرار شد با رعایت کیفیت و کمیت و موضوع قیمت عادلانه و مناسب خدمات اعم از ماسک، مواد ضدعفونی و کالا های بهداشتی را در اختیار وزارت بهداشت و مردم قرار دهیم.

رحمانی فضلی با بیان اینکه همدلی و همکاری خوبی در حوزه های مختلف ایجاد شده و این همدلی موجب موفقیت در فرایند کار شده است، گفت: در جلسه امروز تعهدات وزارت صمت در خصوص تأمین امکانات و کالا ها و تجهیزات خدمات بررسی شد. دوستان وزارت صمت از کمیت عبور کرده و بر روی کیفیت کار می کنند.

وزیر کشور گفت: واحد های تولیدی و وزارت صمت از مرحله تأمین کالا ها و خدمات مورد نیاز عبور کردند و به صادرات فکر می کنند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 4 تیر 1401 بروزرسانی: 4 تیر 1401 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 3388

به "رحمانی فضلی: کالا های بهداشتی باکیفیت و باقیمت منصفانه در اختیار مردم قرار گیرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رحمانی فضلی: کالا های بهداشتی باکیفیت و باقیمت منصفانه در اختیار مردم قرار گیرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید