فائوچی: من و خانواده ام به طرزی جدی تهدید شده ایم

به گزارش مجله نماشو، فارس نوشت: مدیر مؤسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی آمریکا و عضو ارشد کارگروه مقابله با کرونای کاخ سفید گفت، او و خانواده اش ایمیل ها و تهدیدهای جدی دریافت نموده اند.

فائوچی: من و خانواده ام به طرزی جدی تهدید شده ایم

آنتونی فائوچی مدیر مؤسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی که به دلیل اظهارنظرهای متناقض با نظرات دونالد ترامپ هدف هجمه های شخص رئیس جمهور و حامیانش قرار گرفته است، در یک مصاحبه اطلاع داد که او و اعضای خانواده اش در معرض تهدیدهای جدی قرار گرفته اند.

به نوشته سی ان بی سی، آنتونی فائوچی در مصاحبه با شبکه سی ان ان اظهار داشت افرادی که از توصیه های او در قبال وقابله با همه گیری ویروس کرونا عصبانی هستند، او و خانه اش را مورد تهدید قرار داده اند.

مدیر مؤسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی آمریکا در این مصاحبه اطلاع داد، که او و خانواده اش ایمیل های با محتوای نفرت دریافت نموده و همچنین مورد تهدیدهای جدی قرار گرفته اند.

عضو ارشد کارگروه مقابله با کرونای کاخ سفید گفت: افرادی هستند که فکر می نمایند من با کوشش هایم درباره پیش بردن دستور کار سلامت عمومی دارم در زندگی شان دخالت می کنم و از این موضوع واقعا عصبانی هستند.

وی با انتقاد از نامه ها و ایمیل های تهدیدآمیز علیه خود و خانواده اش توضیح داد: این نوع از نامه های نفرت آمیز و تهدیدات جدی علیه من، موضوعی خوب نیستند.

فائوچی البته اطلاع داد که به دنبال دریافت این تهدیدها، او همسر و دخترانش تحت حفاظت نیروهای امنیتی آمریکا قرار گرفته اند.

مدیر مؤسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی آمریکا با انتقاد از تهدید خود و خانواده اش به سی ان ان گفت: واقعا چرا اینطور است؟ آیا این ایالات متحده آمریکا است؟ اما (این تهدیدات علیه من و خانواده ام) واقعی هستند، واقعا تهدیدات واقعی هستند.

از نظر فائوچی تهدید او و خانواده اش نشان دهنده تفرقه جامعه ما در سطح سیاسی است اما موضوه همه گیری ویروس کرونا یک موضوع سلامت عمومی است و نباید سیاسی گردد.

در هفته های اخیر هشدارهای این مقام ارشد بهداشتی آمریکا درباره بازگشایی زودهنگام اقتصاد و برداشتن محدودیت های کرونایی واکنش شخص ترامپ و حامیانش را به دنبال داشته است.

در یکی از این اظهارنظرها، ترامپ در مصاحبه با شان هانیتی مجری سرشناس فاکس نیوز از مدیر مؤسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی آمریکا انتقاد کرد.

رئیس جمهور آمریکا در این مصاحبه گفت: دکتر فائوچی، آدم خوبی است اما او اشتباهات زیادی مرتکب شده است. آنها (مقام های ارشد بهداشتی و پزشکی آمریکا) درباره موضوعات زیاید اشتباه نموده اند از قبیل زدن ماسک. بسیاری از انها گفتند که ماسک نزنید و حالا می گویند که ماسک بزنید. اشتباهات بسیاری انجام شد.

فائوچی در مصاحبه با سی ان ان گفت: ما داریم درباره اصول اساسی سلامت عمومی حرف می زنیم و من دلیلی برای اینکه بعضی افراد با این موضوع خصومت داشته باشند، نمی بینم. فهم خصومت علیه مسائل سلامت عمومی بسیار سخت است.

وی البته به اثرگذاری منفی بستن و محدودیت های کرونایی بر اقتصاد آمریکا در درازمدت اذعان کرد و البته گفت، کارشناسان و مسئولان بهداشتی و پزشکی در حال کوشش برای بازگشایی ایمن آمریکا به روشی سنجیده است.

310 310

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 4 تیر 1401 بروزرسانی: 4 تیر 1401 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 3610

به "فائوچی: من و خانواده ام به طرزی جدی تهدید شده ایم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فائوچی: من و خانواده ام به طرزی جدی تهدید شده ایم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید