نقدعلی: سیاست های دولت جایی برای پاسخگویی نگذاشته است ، استیضاح رئیس جمهور را کلید بزنید

به گزارش مجله نماشو، نماینده خمینی شهر در مجلس با انتقاد از سیاست های دولت دوازدهم، گفت: مسائل کنونی توان پاسخگویی را گرفته است از این رو باید استیضاح رئیس جمهور انجام گردد.

نقدعلی: سیاست های دولت جایی برای پاسخگویی نگذاشته است ، استیضاح رئیس جمهور را کلید بزنید

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران، محمدتقی نقدعلی در نشست علنی امروز (یکشنبه، 15 تیرماه) مجلس شورای اسلامی در اخطاری با استناد به ماده 152 قانون اساسی، گفت: تذکرات مربوط به وزیر امور خارجه مثنوی هفتاد من است، باید محکمه ای باشد، قاضی عادلی باشد و نه فقط آقای ظریف بلکه رئیس جمهور را به خاطر خیانت هایی که به مملکت نموده، محاکمه کند.

نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی خطاب به رئیس قوه مقننه، اظهار کرد: سیاست های آقای ظریف در برجام مشهود است؛ برجامی که امضا شد به وجهی تنظیم شده که سیستم ماشه را برعلیه ما حاکم نموده است و این موضوع مخالف اصل 152 قانون اساسی است؛ اصلی که تاکید بر اقتدار، عزت و عدم سلطه قدرت های خارجی در کشورمان را گوشزد می نماید.

وی ادامه داد: آقای ظریف شرایط رهبر انقلاب را رعایت نکردند، همچنین پس از امضای برجام در روز اول اجرای این توافقنامه گفتند که تحریم ها برداشته می گردد.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم، ادامه داد: روشی که امروز مجلس در پیش گرفته ره به جایی نمی برد، زیرا نشستن و شنیدن حرف های وزرا راهگشا نیست؛ دیگر روی نگاه کردن به چهره مردم را نداریم، زیرا دلار 21 هزار تومانی، سکه 10 میلیون تومانی و مرغ 20 هزار تومانی توانی برای پاسخگویی نگذاشته است.

نقدعلی با اشاره به اینکه مسائل کنونی نتیجه سیاست های آقای روحانی و تیم همراهش به شمار می رود، گفت: آقای قالیباف؛ نشستن و گوش دادن به حرف های وزرا بی ثمر است، استیضاح رئیس جمهور را کلید بزنید.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 13 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: namasho.ir شناسه مطلب: 1173

به "نقدعلی: سیاست های دولت جایی برای پاسخگویی نگذاشته است ، استیضاح رئیس جمهور را کلید بزنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نقدعلی: سیاست های دولت جایی برای پاسخگویی نگذاشته است ، استیضاح رئیس جمهور را کلید بزنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید